مراحل ساخت بازی Gears 5 به اتمام رسید

GEARS 5

لحظاتی قبل استودیوی The Coalition تایید کرد که مراحل ساخت بازی Gears 5 به پایان رسیده است و هم اکنون برای ارسال به فروشگاه‌ها آماده می‌شود. البته تیم سازنده بازی تا روز عرضه این عنوان به بررسی و کشق مشکلات بازی خواهد پرداخت و احتمالا هم در روزهای اولیه انتشار بازی شاهد عرضه یک بروزرسانی برای رفع مشکلات بازی خواهیم بود. در همین راستا نیز راد فرگوسن رئیس استودیوی سازنده بازی گفت:

من از طرف همه اعضای حاضر در  استودیو The Coalition می‌گویم که ما نمی‌توانستیم بیش از این برای اشتراک گذاشتن خبر تمام شدن مراحل ساخت Gears 5 با طرفدران در سراسر جهان هیجان‌زده‌تر باشیم. من می‌خواهم از تمام افراد تیم سازنده که برای طرفدارانمان و با همه توانش تلاش کرد، تشکر کنم و همچنین همه ما امیدواریم که شما هم به اندازه ما برای تجربه Gears 5 اشتیاق داشته باشید. ما در طول روند ساخت این بازی بیش از هر زمان دیگری در تاریخ این فرنچایز ریسک کرده‌ایم و در این مسیر سخت همواره به شعارمان یعنی شعار “اگر می‌خواهی به جای دوری بروی، گروهی برو” پایبند بودیم.

همچنین در ادامه نیز لیست اچیومنت‌های این بازی نیز منتشر شد. در این لیست آیتم‌های مختلفی وجود دارد و ابعاد مختلف بازی را نیز پوشش می‌دهد و کاربر برای گرفتن این اچیومنت‌ها باید به تجربه بخش‌های بخش داستانی، حالت بازی Horde و Versus و  همچنین حالت  جدید Escape بپردازد. لیست کامل این اچیومنت‌ها در وب سایت Xbox در دسترس است. بازی Gears 5 در روز ۱۰ ماه سپتامبر (۱۹ شهریور ۱۳۹۸) بر روی PC و Xbox One عرضه خواهد شد.

The post مراحل ساخت بازی Gears 5 به اتمام رسید appeared first on بازی سنتر.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *