بازی Trine 4: The Nightmare Prince مهر ماه امسال منتشر خواهد شد

چهارمین نسخه از سری TRINE با نام Trine 4: The Nightmare Prince مهر ماه امسال منتشر خواهد شد. شرکت‌های Frozenbyte و Modus Games به ترتیب سازنده و ناشر بازی TRINE اعلام کرده‌اند که در تاریخ ذکر شده ، سه نسخۀ قبلی این مجموعه هم در کنار نسخۀ جدید منتشر خواهند شد و بازیکنان می‌توانند این مجموعه را با نام Trine: Ultimate Collection تهیه نمایند.

بازی Trine

بازی Trine در سبک دو بعدی اکشن و پازل‌پلتفرمر است و بیشتر بخاطر طراحی هنری و محیط‌های جادویی و زیبا معروف است. سه شخصیت شوالیه ، بانوی کماندار و جادوگر در این بازی وجود دارد که از ابتدا تا انتهای داستان با هم همراه هستند و بازیباز می‌تواند با استفاده از قابلیت‌های هر یک از آنها در بازی پیشروی داشته باشد.

اولین نسخۀ این عنوان در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و توانست نام استودیو Frozenbyte را بر سر زبان‌ها بیندازد و موفقیت خوبی را کسب نماید. نسخۀ دوم این مجموعه علاوه بر پیشرفت در زمینۀ گرافیکی ، توانست در بخش‌های دیگر هم بسیار موفق ظاهر شود و مورد توجه بازیبازان و منتقدان قرار بگیرد. اما نسخۀ سوم بازی TRINE نتوانست به آن موفقیت دو نسخۀ اولیه دست پیدا کند و مشکلاتی را در زمینۀ‌های مختلف از جمله گیم‌پلی داشت. نکتۀ جدیدی که در نسخۀ سوم دیده می‌شود این بود که بازی در بعضی مراحل حالتی ۲٫۵ بعدی پیدا می‌کرد و در برخی مواقع حتی ۳ بعدی نیز می‌شد. اما با این‌حال این نسخه نتوانست فروش خوبی داشته باشد و با بازخوردهایی که کسب کرد بیشتر نشان‌دهندۀ پایان این مجموعه بود تا یک ادامۀ باشکوه ، برای دو نسخۀ قبلی بازی که طرفداران زیادی هم پیدا کرده بود.

استودیوی Frozenbyte در نسخۀ چهارم قول عملکرد بهتری را داده و قصد دارد تا با محیط‌های جدید و بزرگ، معماهای درگیر کننده و دنیایی جادویی و خاص طرفداران این عنوان را راضی کند و بازیبازان جدیدی را نیز به بازی TRINE جذب کند و مانند گذشته تجربه‌ای فوق العاده را در یک عنوان چشم‌نواز و زیبا به ارمغان بیاورد. بازی Trine 4 و Trine: Ultimate Collection در تاریخ ۱۶ مهرماه ۱۳۹۸ برای کنسول‌های Nintendo Switch ،   PlayStation 4 ، Xbox One و سیسم‌عامل‌های Windows و Linux منتشر خواهد شد.

The post بازی Trine 4: The Nightmare Prince مهر ماه امسال منتشر خواهد شد appeared first on بازی سنتر.

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *